top of page

DERSLER VE KURSLAR

Öğren, Oyna ve Katıl

Özel Kaynarca Yeni Dünyam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak çeşitli yaşlardaki çocuklar için çeşitli seçenekler sunuyoruz. Öğrencilerimiz kendi özel ihtiyaçlarına ve öğrenme güçlüklerine yönelik bir program kullanırlar. Aşağıdaki müfredatımıza bir göz atın ve daha fazla bilgi edinmek için danışma ofisimizle iletişime geçin.

Kids in Art Class

OKUL SONRASI PROGRAMLAR

Bu program çok çeşitli ihtiyaçları olan öğrencileri kabul eder. Ekip üyelerimiz yetenekli ve sevgi doludur. Okuldaki özel atmosfer, öğrencilerin potansiyellerini her gün elde etmelerine yardımcı olur. Daha fazla bilgi için ekibimizle iletişime geçin.

Teacher and Young Student

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ EĞİTİM

Birebir eğitimde uzmanlaşmış bu program, çocuklara ve ailelerine okul yılı boyunca ihtiyaç duydukları bütüncül desteği veriyor. Programımız ve özel hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için topluluk buluşmalarımızdan birine katılın.

Play

YAZ OKULU KURSLARI

Bu program her yaştan öğrencilere sunulmaktadır. Bu özel müfredat, öğrencilerin güvenlerini yeniden oluşturmalarına ve destekleyici bir ortamda değerli beceriler kazanmalarına yardımcı olur. Gelin, okulumuzu bugün ziyaret edin.

Eğitimler: Programlarımız
bottom of page